تور نوروز آلمان

شما می توانید هيجان سفر به يكي از مهم ترين کشورهای اروپا و قدرتهاي اصلي اقتصادي جهان را با خرید تور آلمان تجربه كنيد.
آلمان بزرگترین کشور اروپای مرکزی است با مناطق زيباي گردشگري بسيار كه يكي از مفرح ترين آنها رود راین (طولانی ترین رودخانه جهان) است، اطراف این رودخانه با قلعه ها و باغ های انگور فراوان و بافت روستايي زيبا احاطه شده و تجربه مسیری جذاب و دیدنی را براي گردشگران تور نوروز آلمان فراهم مي كند. شايد جالب باشد بدانيد آلمان با 13.5 میلیون گردشگر در سال و 33 میلیون رزور هتل، سومین مقصد گردشگران در جهان بوده است و باید دید که پس از اتمام پندمی کوید 19 چه اتفاقی برای صنعت گردشگری این کشور رخ خواهد داد.

تور نوروز آلمان

آشنایی با تور نوروز آلمان

آلمان مقصد گردشگري در همه ماه ها است، بهار و تابستان محبوب ترین زمان برای سفر است و در این زمان هوا گرم و لذت بخش مي باشد. در بهار دما سریع گرم و تا ماه می گرم تر نیز می شود. تور نوروز آلمان شما را به سفر و بازديد از بخشي از اروپا با جنگلهای دلربا، قلعه سیندرلا، روستاهای عجیب و غريب و شهرهای مدرن و متنوع برده و خاطرات ماندگاري را براي شما رقم مي زند.

جاذبه های گردشگری آلمان

مروری می کنم بر برخی از دیدنی های مشهور کشور آلمان.

• دریاچه کنستانس آلمان

دریاچه کنستانس که در امتداد جنوب غربی خود با سوئیس و اتریش هم مرز و همسایه است بزرگترین دریاچه آب شیرین آلمان و سومین دریاچه بزرگ در اروپای مرکزی است.

• پارک ملی برشتسگادن آلپ

این پارک ملی با انبوهی از جنگل های سرسبز، صخره های شیب دار، دریاچه هایی با آب های شفاف و زلال، دهکده‌های کوچک و دیدنی و مراتع وسیع همراه است مناظر و چشم اندازهای دیدنی این پارک فرصتی عالی برای پیاده روی و دوچرخه سواری هستند.

• برج نمادین تلویزیون برلین

برج Berliner Fernsehturm یا برج تلویزیونی برلین از دیگر دیدنی های جذاب آلمان است. اين برج با نمای 360 درجه در ارتفاع 203 متری قرار دارد، سفری به بالای برج تلویزیون برلين براي اكثر گردشگران بسيار هيجان انگيز است.

• قلعه نوشوانشتاین در سرزمین باواریای آلمان

قلعه ای رمانتیک که روی تپه ای ناهموار و نزدیک آبشار منفیلس فوسن قرار گرفته است. لودویگ دوم پادشاه باواریا در قرن نوزدهم این قلعه را ساخت و امروزه به عنوان قلعه دیزنی شهرت يافته است.

• باغ وحش هاگن بک آلمان

این باغ وحش با بیش از 60 هکتار مساحت و 2500 حیوان دارای جاذبه های کلاسیک، راه آهن مینیاتوری، اسب سواری، زمین بازی برای كودكان و بزرگسالان است.

• بنای یادبود و موزه زاکسنهاوزن آلمان

با تور نوروز آلمان از یک اردوگاه کار اجباری نازی ها، سنگرهای اعدام و سلول های زندان دیدن کنید و با داستان های گذشته تاریخی آلمان آشنا شويد.

جاذبه های گردشگری آلمان

تور نوروز آلمان و نكات ضروری

• بارگيري و آماده داشتن نقشه های دیجیتال مكان هاي آلمان در زمان گشت و گذار بسيار ضروري است. خوبي اين نقشه در اين است که در صورت آفلاین بودن نيز مي توان به آنها دسترسی پیدا كرد.
• همراه داشتن آداپتورهای شارژ
• لیستي از نام داروهايي كه مصرف مي كنيد همراه خود داشته باشيد.
• اطمینان حاصل کنید که هنگام سفر به آلمان بیمه نامه سفر در موارد اضطراری سلامتی مهم است.
• کیف پول و مدارک مهم و گذرنامه را فراموش نکنید

تور نوروز آلمان و نكات ضروری

قیمت تور نوروز آلمان

آژانس مسافرتی NPK با ارائه تور نوروز آلمان این فرصت را به شما می دهد تا یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان را با فرهنگ غنی، تاریخ و مناظر طبیعی ديدن كنيد. برای کسب اطلاع در رابطه با قیمت تمامی تورها از منوهای موجود در بالای وب سایت استفاده کنید.