تور نوروز دانمارک

آژانس مسافرتی NPK کارگزار و مجری مستقیم تور دانمارک است و همه ساله پکیج تور نوروز دانمارک را برای شما عزیزان تدارک می بیند. در این پکیج تمامی خدمات موردنیاز گردشگران تور دانمارک ارائه می گردد. دانمارک یکی از کشورهای اروپایی توریستی با طبیعت زیبا است که قلعه ها و آثار باستانی فراوانی در آن به جا مانده اند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با این خدمات، شرایط استفاده از تور و جاذبه های بی نظیر کشور دانمارک آشنا شوید.

تور نوروز دانمارک

دانمارک کشوری در شمال قاره اروپاست و از حوزه اسکاندیناوی آغاز می شود، به همین دلیل به سرزمین وایکینگ ها مشهور است. بخش زیادی از رشد اقتصادی دانمارک با داشتن مناظر تاریخی بسیار و مناظر مدرن در کنار آب و هوای دلپذیر، از صنعت توریسم تامین می شود. این آب و هوا بخصوص در فصل بهار دلنشین تر است و به همین دلیل، خرید تور نوروز دانمارک را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.
شهر کپنهاگ بعنوان مرکز دانمارک، مرکز معاملات تجاری و سیاسی و مرکز اقتصادی و فرهنگی این کشور محسوب می شود. علاوه بر جاذبه های تاریخی و بافت شهری زیبا، باغ تیوولی و مجسمه پری دریایی از سایر جاذبه های گردشگری این شهر هستند. معماری این شهر براساس سبک رنسانس بنا شده است.
زبان اصلی مردم دانمارک، دانمارکی است اما اکثر مردم این کشور به زبان انگلیسی مسلط هستند. البته در برخی شهرهای این کشور به زبان آلمانی، گرینلندی و فاروئی نیز صحبت می کنند. علاوه بر مرکز دانمارک، سایر شهرهای ریبه، هلسینگور، اسکاگن نیز دارای جاذبه های تاریخی و دیدنی بسیاری هستند که گردشگران زیادی را از سرتاسر دنیا جذب خود می کنند.

تور نوروز دانمارک

بهترین زمان برای سفر به دانمارک

دانمارک آب و هوای معتدل تری را نسبت به سایر کشورها در حوزه اسکاندیناوی دارد. بخصوص در فصل بهار، شاهد یک آسمان آبی و بی ابر و نور آفتاب بی نظیر در این کشور هستید. در تابستان نیز زیبایی های وصف ناپذیری را در این کشور شاهد خواهید بود؛ اما در تابستان سیر گردشگران در دانمارک و صف ها و سواحل شلوغ را خواهید دید. در تور نوروز دانمارک با بهره مندی از مناظر زیبا و امکانات فوق العاده، شاهد این شلوغی نخواهید بود.

شرایط خرید تور نوروز دانمارک

پیش از خرید پکیج تور نوروزی برای سفر به این کشور، باید ویزای دانمارک را دریافت کنید. برای اخذ ویزای دانمارک باید تمکن مالی و گردش حساب میلیونی داشته باشید.
برای اخذ ویزا با مراجعه به کارگزاری سفارت دانمارک با نام VFSGlobal، بین ۲ تا ۳ هفته، ویزای خود را دریافت خواهید کرد. البته می توانید برای دریافت ویزای دانمارک، از پکیج های تور دانمارک در آژانس های مسافرتی استفاده کنید. بدین منظور، آژانس مسافرتی NPK نیز خدمات دریافت ویزا را به شما گردشگران عزیز ارائه می دهد.
علاوه بر دریافت ویزا، خدماتی همچون بلیط هواپیما، رزرو هتل در دانمارک، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و بازدید از اماکن شهری و دیدنی به همراه لیدر تور راهنما، سایر خدمات NPK هستند. خدمات آژانس ما بدون واسطه به شما عزیزان ارائه می گردد و شما صرفا هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد. هزینه نهایی تور نوروز دانمارک نیز بستگی به پکیج نهایی انتخابی شما و نرخ ارز خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.

شرایط خرید تور نوروز دانمارک